танцы и всё о них

Объявление

Уважаемые посетители рады Вас приветствовать на нашем форуме.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » танцы и всё о них » Обо всём » Квіти у кошику


Квіти у кошику

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Сьогодні дізнався, що зараз модна дарувати квіти у кошику, дивився одну передачу по телевізору, і там це було сказано. Може комусь відомо, де можна у Львові купити квіти у кошику, щойно ходив до квіткового магазину, який перебувати за 4 квартали від мого будинку, там немає квітів у кошику.

Отредактировано DreVni (2022-10-05 17:33:05)

0

2

Так у чому проблема, скажіть у них на замовлення квіти в кошику, ви так довго шукатимете, поки знайдете те, що вам потрібно, щоб було по наявності. Ще як варіант, купити кошик самостійно, потім сходити до них, вони вам напхають квітів у нього.

0

3

Я їх просив щоб вони мені зібрали букет у кошику, але вони на всю йдуть у відмову, кажуть що ніколи таке не робили такі букутм. Що стосується купити кошик, ну як ви це уявляєте, прийду я з кошиком і попрошу щоб мені туди наклали квітів?)

0

4

DreVni написал(а):

Сьогодні дізнався, що зараз модна дарувати квіти у кошику, дивився одну передачу по телевізору, і там це було сказано. Може комусь відомо, де можна у Львові купити квіти у кошику, щойно ходив до квіткового магазину, який перебувати за 4 квартали від мого будинку, там немає квітів у кошику.

Доброго вечора, є у мене для вас один хороший варіант, це львівський онлайн магазин квітів Квітна, ви прямо зараз на сайті можете подивитися квіти в кошику https://kvitna.ua/collection/koshiki у них багато різних варіантів. Якщо вам цікаво я купував для дружини квіти в кошику з назвою «Пурпуровий дракон», кохана залишилася задоволена. До речі на запропонований мною букет, зупинено безкоштовну доставку.
Квіти у кошику купував 25 вересня, досі стоять, хоч уже практично не пахнуть. Я сподіваюся ви залишитеся задоволені від квіткової онлайн вітрини, до речі, можете подивитися відео з букетами.
https://i.postimg.cc/wxkzkChp/55.jpg

0


Вы здесь » танцы и всё о них » Обо всём » Квіти у кошику