танцы и всё о них

Объявление

Уважаемые посетители рады Вас приветствовать на нашем форуме.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » танцы и всё о них » Обо всём » Надійний автобазар України


Надійний автобазар України

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Я маю купити надійну машину, для мене найголовніше, щоб вона була в хорошому стані. Звертаюся до вас із надією, що ви порадили добротних хлопців, які багато років займаються продажем автомобілів.

0

2

Вам що самостійно знайти автомобіль ліньки? У мене брат минулого року з кумом поїхали до Польщі та пригнали собі машиною. Розмитненням займалися самі, всю потрібну інформацію знайшли в інтернеті. Може вам купити авто з-за кордону, вони там коштують набагато дорожче.

0

3

Розумієте, це вимагає багато часу, якого у мене просто немає, до того ж я сам не можу перевірити машину на справність. Для мене буде надійний варіант, щоб за цю справу взялися фахівці, після чого вони одержують від мене гроші.

0

4

DreVni написал(а):

Я маю купити надійну машину, для мене найголовніше, щоб вона була в хорошому стані. Звертаюся до вас із надією, що ви порадили добротних хлопців, які багато років займаються продажем автомобілів.

Можу запропонувати зайти на сайт БОССАВТО у них хороший автобазар Україна https://bossautoukraine.com.ua/autobazar/ але за бажання можуть доставити з Європи чи навіть Канади. Ну а найкращим варіантом буде вибрати машину зі списку тих, що є на сайті, адже вони вже є в Україні.
Якби я купив таку саму машину в нашій країні, то заплатив би як мінімум на 1500 доларів більше. Якщо ви заощадите такі гроші, вам має бути приємно. Телефонуйте менеджеру, він вас проконсультує з усіх питань.
https://i.postimg.cc/L6x8zfGG/image.jpg

0

5

Подскажите, пожалуйста, где можно найти компанию, которая занимается заказом автомобилей из США? Постоянно слышу о том, что там цены на машины намного ниже, чем у нас, но не знаю, как найти надежного посредника. Хочется, чтобы все было законно и надежно.

0

6

Я думаю, могу тебе помочь. Мне недавно дали рекомендацию использовать компанию Factum Auto для заказа автомобилей из Америки. Они предлагают широкий выбор машин разных марок и моделей. Кстати, они работают не только со столицей, но и с другими городами. Если ты ищешь компанию в Украине, то они также оказывают услуги доставки авто из Америки в Ивано-Франковск https://factum-auto.com/ru/catalog/regi … frankivsk/ . Мне понравилось, что на их сайте есть подробная информация о каждом автомобиле, с фото и техническими характеристиками. Так что можешь попробовать обратиться к ним.

0

7

Ой дякую! Знайшла собі класну машинку! Тепер тільки треба десь швидко на права здати. Порадьте в Одесі гарну автошколу, де недовго треба вчитися.

0

8

Можу порадити вам чудові курси водіння, ціна там адекватна, і вчитися потрібно лише два місяці. Це чудова можливість швидко та ефективно освоїти навички водіння та підготуватися до складання іспитів. З мого досвіду я можу підтвердити, що ці курси надають якісне навчання. Професійні інструктори навчать вас усім аспектам водіння, починаючи з теорії та закінчуючи практикою на дорозі.Також важливо відзначити, що гнучкий розклад занять робить процес навчання більш зручним і адаптованим під ваші потреби. Я впевнений, що ви залишитеся задоволені результатами навчання на цих курсах, і скоро зможете отримати права водія.

0


Вы здесь » танцы и всё о них » Обо всём » Надійний автобазар України